motoger

Antena Volvo V40 CC

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Volvo V40 CC
Antena Volvo V40 CC
Antena Volvo V40 CC
Antena Volvo V40 CC
Antena Volvo V40 CC
Antena Volvo V40 CC
Antena Volvo V40 CC
Antena Volvo V40 CC
Antena Volvo V40 CC

Sprzedawcy części do Volvo V40 CC:

auto kasacja części używane
giełda części
auto szrot
części używane amerykańskie
auto części gliwice
gielda czesci
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części poznań
auto części zamienne
auto części warszawa
części używane poznań
auto szrot samochodowy
części używane opel
giełda części poznań
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
auto części
moto2.pl
giełda części śląsk
części moto2
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
części szrot samochodowy

Cena Antena Volvo V40 CC Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Volvo V40 CC przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Audio-HiFi. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2025-01-30 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Volvo V40 CC i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Volvo V40 CC 2.4 2008 kombi. Tanio Antena Volvo V40 CC 2.4 2008 kombi. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.4 i wyprodukowany został w roku 2006. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu kombi i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Volvo. Ten model V40 CC wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, cros country.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów antena i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Volvo V40 CC. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Volvo V40 CC. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Czytałem na forum, że Volvo V40 CC W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo V40 CC bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Volvo V40 CC. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane antena do V40 CC. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem antena. Znalazłem antena w dobrej cenie i dobrym stanie. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Volvo V40 CC. Chyba będę na motoger musiał poszukać antena. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na motoger Volvo V40 CC. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu antena w Volvo V40 CC. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę antena do Volvo V40 CC. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Tam mają dużo antena. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Volvo V40 CC na części.  


KONTAKT

tanio Antena Volvo V40 CC

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Antena Volvo V40 CC
Antena Volvo V40 CC Antena Volvo V40 CC
Copyright © 2025. MOTOGER.pl